Osada Danieli – pożegnanie

W piątek nastąpił ten smutny moment w życiu dzieci i dorosłych – pożegnanie przedszkola. Po czterech latach wspólnych zabaw, poznawania świata, wspólnego przeżywania, doświadczania, radości i smutków oraz wzrastania, którego byliśmy świadkami, czas na rozstanie. Dzieci pójdą do szkoły, a nam zostanie pustka w sercach. Idźcie przez życie z odwagą, uważnością i odpowiedzialnością. A my będziemy Was wspominać. 🙂

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...