Pandy miały pracowity dzień – to co wysiały i wyrosło w skrzynkach w przedszkolu, przesadziły do ogrodu. A do naszej kwietnej łączki dorzuciliśmy kilka bomb kwiatowych. Podlaliśmy nasze roślinki i mamy nadzieję, że pomimo suszy urosną. Będziemy bacznie się przyglądać.
Biblioteka – Nietoperze
Nietoperze zdążyły przed deszczem odwiedzić bibliotekę. Dzieci wysłuchały bajki o urodzinach u kociaków, a potem...









