Pandy pracują w ogrodzie

Pandy miały pracowity dzień – to co wysiały i wyrosło w skrzynkach w przedszkolu, przesadziły do ogrodu. A do naszej kwietnej łączki dorzuciliśmy kilka bomb kwiatowych. Podlaliśmy nasze roślinki i mamy nadzieję, że pomimo suszy urosną. Będziemy bacznie się przyglądać.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...