Pasowanie na Ekoludka

Pokrzywki już ostatni raz w tym gronie odwiedziły Ekobibliotekę. Były pytania przyrodnicze, przyrzeczenie, pasowanie, dyplomy i wyrazy wdzięczności dla Pań z Ekobiblioteki za te wszystkie lata przygody z przyrodą. Mam nadzieję, że zdobyta wiedza będzie Pokrzywkom towarzyszyła już zawsze.