Pokrzywki już ostatni raz w tym gronie odwiedziły Ekobibliotekę. Były pytania przyrodnicze, przyrzeczenie, pasowanie, dyplomy i wyrazy wdzięczności dla Pań z Ekobiblioteki za te wszystkie lata przygody z przyrodą. Mam nadzieję, że zdobyta wiedza będzie Pokrzywkom towarzyszyła już zawsze.
Spotkanie z motylami
Pani Monika - mama Natalki - zrobiła nam dzisiaj niesamowitą niespodziankę. Przyniosła do "Mojej Bajki" motyle....









