Pokrzywki zakończyły dzisiaj swoją przedszkolną przygodę z Biblioteką Muzyczną. Były nasze występy (bardzo się podobały), była ciekawa niespodzianka muzyczno – obrazowa, było przyrzeczenie melomana, dyplomy i książeczki. Smutno nam, że ta przygoda się kończy. Dziękujemy bardzo Paniom Violi i Edycie za pokazanie nam muzyki Ich oczami.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









