Piękne to było wydarzenie. Dzieci świetnie śpiewały i tańczyły. Rodzice również. 😉 Czuło się pozytywne fluidy, było dużo śmiechu i radości. Bardzo dziękuję wszystkim dzieciom i dorosłym, a szczególnie Pani Marcie i innym Paniom z „Mojej Bajki”, które pomogły w organizacji naszego pasowania. ❤️
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









