Pasowanie na przedszkolaka

Piękne to było wydarzenie. Dzieci świetnie śpiewały i tańczyły. Rodzice również. 😉 Czuło się pozytywne fluidy, było dużo śmiechu i radości. Bardzo dziękuję wszystkim dzieciom i dorosłym, a szczególnie Pani Marcie i innym Paniom z „Mojej Bajki”, które pomogły w organizacji naszego pasowania. ❤️

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...