To był wyjątkowy dzień. Dzień pasowania na przedszkolaka najmłodszych dzieci. Było dużo emocji, piosenek, tańców, wierszyków… Żabki wyglądały uroczo i tak też wystąpiły. Dużo pracy włożyły Panie Basia i Natalia w przygotowanie tej uroczystości, za co jestem Im wdzięczna. A Żabkom życzę wspaniałej przygody z przedszkolem. 🙂
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









