Wczoraj Ziółka były ostatni raz w Ekobibliotece. Dzieci zostały pasowane na Ekoludka, dostały dyplomy i książeczki. Odwdzięczyły się piosenką i tańcem. Fajne były te zajęcia, będzie nam tego brakowało. Dziękujemy bardzo Pani Sylwii, Joli i Anetce za wszystkie wspólne lata przygody z ekologią.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









