Pasowanie Ziółek w Ekobibliotece

Wczoraj Ziółka były ostatni raz w Ekobibliotece. Dzieci zostały pasowane na Ekoludka, dostały dyplomy i książeczki. Odwdzięczyły się piosenką i tańcem. Fajne były te zajęcia, będzie nam tego brakowało. Dziękujemy bardzo Pani Sylwii, Joli i Anetce za wszystkie wspólne lata przygody z ekologią.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...