Po co są muzea? Taki był tytuł dzisiejszego spotkania z Panią Basią w Muzeum Miedzi. Opowiedziała nam bajkę o garnku, pokazała dużo ciekawych eksponatów, których zwykle się nie dotyka, zaciekawiła nas muzeami i historią. A na deser obejrzeliśmy wystawę malarstwa Nikifora. Dużo kulturalnych wrażeń.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









