„Biuro detektywistyczne Lassego i Mai” to seria bardzo fajnych książek dla dzieci. Kilka już sobie wspólnie przeczytaliśmy. Tym razem przyszła mama Tymka – Ola, żeby wspólnie przeżyć kolejną przygodę młodych detektywów. Dziękujemy Olu. 🙂
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









