Poznajmy się

Już jedenasty raz spotkaliśmy się w ogrodzie z powodu imprezy pod nazwą „Poznajmy się”. Można powiedzieć, że to tradycja? Wymyśliliście nowe nazwy dla grup: Ananaski, Karotki i Ziółka. Bardzo mi się podobają. Zrobiliście bardzo ciekawe symbole do tych nazw i posadziliście magnolię. Cel został osiągnięty. Ja miło spędziłam z Wami czas, za co bardzo dziękuję.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...