Długo rozmawialiśmy o obrazach z Panią Faustyną. Tak się zagadaliśmy, że o mało nie spóźniliśmy się na zupę. Na szczęście poczekała. No ale jak tutaj nie stracić poczucia czasu kiedy każdy obraz jest inny zarówno w treści jak i w formie. Młodzi artyści zaskoczyli nas swoją kreatywnością i pomysłami. A ponieważ każdy ma prawo widzieć inaczej i każdy ma prawo wypowiedzieć się to czas mija. Zostało jeszcze sporo do przegadania ale na dzisiaj wystarczy.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









