Muzycy z Lubuskiego Biura Koncertowego jak zwykle dostarczyli nam mnóstwo pięknej muzyki, trochę wzruszeń i dużo śmiechu. Poznaliśmy (kto jeszcze nie znał) saksofon i puzon. Śpiewaliśmy też wspólnie piosenkę o ptaszku, zaskakując muzyków znajomością tematu. 😉
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









