„Przyroda i ja” – Pandy

Tydzień po Wilkach na lekcję przyrodniczą do MCK-u poszły Pandy. Wróciły bardzo zadowolone, chociaż zmęczone. -„Co Wam się najbardziej podobało? – Wszystko. Wilk. Światło. Zabawa w sowę i myszki. Misie…”

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...