Wilki zostały zaproszone na lekcję o przyrodzie do Młodzieżowego Centrum Kultury. Dzieci mówiły mi, że było fajnie: było o zwierzętach i roślinach, o wilkach, drzewach… były też zabawy ruchowe i plastyczne. A wszystko w tajemniczej (co widać na zdjęciach) ale miłej atmosferze. Dziękujemy za świetne zajęcia.
Spotkanie z motylami
Pani Monika - mama Natalki - zrobiła nam dzisiaj niesamowitą niespodziankę. Przyniosła do "Mojej Bajki" motyle....









