Cudownie jest kiedy spadnie śnieg. Świat wtedy staje się czysty i wesoły. A my możemy wykorzystać te rzadkie chwile do „białego szaleństwa”. Wczoraj udało się zrobić bałwanki i orły na śniegu. Ale dzisiaj były już porządne zjazdy z górek i kulig.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









