Cudownie nam było w Teatrze Modrzejewskiej, na spektaklu „Rok na Ziemi”. Oglądając, a właściwie uczestnicząc w tej sztuce – bo widzowie siedzą na scenie obrotowej, dookoła występują aktorzy i czasami zapraszają nas do wspólnej zabawy – ma się wrażenie jakby było się w zupełnie innym świecie, pełnym kolorów, muzyki, dźwięków, plastyki… No i nasi wspaniali, legniccy aktorzy! Wielkie brawa! Brawa też dla naszych dzieci – pokazały postawę koneserów sztuki. 🙂
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









