To już ostatni koncert Lubuskiego Biura Koncertowego w tym roku szkolnym. 🙁 Dziękujemy bardzo za profesjonalizm, ciekawe tematy muzyczne i baśniowe, pokazywanie nam instrumentów muzycznych, za radość i pasję. Z niecierpliwością będziemy na Was czekać w październiku. 🙂
Spotkanie z motylami
Pani Monika - mama Natalki - zrobiła nam dzisiaj niesamowitą niespodziankę. Przyniosła do "Mojej Bajki" motyle....









