Karotki miały jeszcze jeden powód do świętowania. Ale zacznijmy od początku. Cały tydzień Pani Basia realizowała w swojej grupie program „Sen Żyrafy”. Jest to program, który krok po kroku wprowadza dzieci w NVC czyli Porozumienie bez Przemocy. Karotki zajmowały się jego kolejnymi krokami czyli obserwacją, uczuciami, potrzebami i prośbą. Uczyły się kierować sercem, rozumieć swoje potrzeby i emocje. A w tym wszystkim towarzyszyła Im mała żyrafka, która zgubiła się i szukała mamy. Dzisiaj dzieci znalazły mamę żyrafki i dlatego świętowały.
Spotkanie z motylami
Pani Monika - mama Natalki - zrobiła nam dzisiaj niesamowitą niespodziankę. Przyniosła do "Mojej Bajki" motyle....









