Bardzo wiosennie było dzisiaj na zajęciach. Słuchaliśmy muzyki poważnej i popularnej. Graliśmy na różnych instrumentach z podziałem na sekcje – w zależności od treści piosenki. Mam nadzieję, że ten wiosenny nastrój dopisze nam jutro na wycieczce.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









