Sikorki w Bibliotece Muzycznej

Bardzo wiosennie było dzisiaj na zajęciach. Słuchaliśmy muzyki poważnej i popularnej. Graliśmy na różnych instrumentach z podziałem na sekcje – w zależności od treści piosenki. Mam nadzieję, że ten wiosenny nastrój dopisze nam jutro na wycieczce.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...