Śnieżna zima to już chyba przeszłość dla naszej szerokości geograficznej. Ale w teorii istnieje i można o tym porozmawiać. Kiedyś było wiadomo, że jak mróz, śnieg, ptaki odlatują, zwierzęta zasypiają… to jest zima. A teraz tylko krótki dzień i Słońce nisko nad horyzontem mówią, że to zima. Więc żeby nie zapomnieć o śniegu i bałwankach, Sikorki o tym rozprawiały w Ekobibliotece.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









