Sikorki w Ekobibliotece

Śnieżna zima to już chyba przeszłość dla naszej szerokości geograficznej. Ale w teorii istnieje i można o tym porozmawiać. Kiedyś było wiadomo, że jak mróz, śnieg, ptaki odlatują, zwierzęta zasypiają… to jest zima. A teraz tylko krótki dzień i Słońce nisko nad horyzontem mówią, że to zima. Więc żeby nie zapomnieć o śniegu i bałwankach, Sikorki o tym rozprawiały w Ekobibliotece.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...