Sikorki przygotowywały się dzisiaj do wakacji. Rozmowy były o tym gdzie i czym możemy jechać. No i oczywiście jak zadbać o siebie, żeby wakacje były bezpieczne. Sikorki dziękują za ten rok i do zobaczenia we wrześniu. Udanych wakacji życzymy całej ekipie Ekobiblioteki. 🙂
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









