Sikorki w Ekobibliotece

Sikorki przygotowywały się dzisiaj do wakacji. Rozmowy były o tym gdzie i czym możemy jechać. No i oczywiście jak zadbać o siebie, żeby wakacje były bezpieczne. Sikorki dziękują za ten rok i do zobaczenia we wrześniu. Udanych wakacji życzymy całej ekipie Ekobiblioteki. 🙂

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...