Sikorki w Muzycznej

Ponieważ mamy jesień, aktualnie dość ponurą, mglistą i zimną, trzeba jakoś się rozweselić. Sikorki robiły to w bibliotece Muzycznej z Panią Edytą, która przygotowała jesienne spotkanie ze słuchaniem, grą i ruchem.