Spotkanie z alpinistą

Gitarzyści mieli wyjątkowego gościa – alpinistę. Michał – tato Anetki opowiadał o swoich wspinaczkach. Przyniósł plecak pełen akcesoriów, które są niezbędne jeśli chce się wejść na stromą skałę. Chętni, mogli sobie założyć uprząż (albo szelki?) i chwilę „podyndać” w powietrzu. 😉 Oglądaliśmy też liny, karabinki i kask. Zestaw alpinisty. Dziękujemy panie Michale za podzielenie się swoją pasją.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...