Spotkanie z górnikiem

Co roku 4 grudnia przychodzi do nas górnik. To Pan Sebastian – Tato Stasia. Tym razem był w swoim stroju roboczym. Cudownie opowiadał o tym podziemnym mieście, które jest kopalnią miedzi. Wyobraźcie sobie pracę kilometr pod ziemią, w temperaturze 36 stopni i przy wilgotności powietrza około 90%! Podziwiam ale nie zazdroszczę.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...