Kura Jadźka przyjechała do nas ze swoją panią – Izą. Pani Iza opowiedziała nam o budowie kury, o tym czym się odżywia, co lubi robić, gdzie mieszka i wiele różnych ciekawostek. Jadzia trochę pogdakała, zrobiła jedną kupkę ale jajka nie zniosła. Miło było ją poobserwować i pogłaskać. Kury to bardzo ciekawe zwierzęta.
Spotkanie z motylami
Pani Monika - mama Natalki - zrobiła nam dzisiaj niesamowitą niespodziankę. Przyniosła do "Mojej Bajki" motyle....









