Spotkanie z motylami

Pani Monika – mama Natalki – zrobiła nam dzisiaj niesamowitą niespodziankę. Przyniosła do „Mojej Bajki” motyle. Opowiadała o nich, że jeszcze parę dni temu były poczwarkami i u Nich w domu przepoczwarzyły się w piękne motyle. Mówiła o cyklu rozwojowym, warunkach życia i jedzeniu motyli. Mogliśmy je oglądać z bliska a niektórzy nawet dostali motyla na rękę.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...