To było cudowne spotkanie ze sztuką. Obejrzeliśmy całą wystawę zatytułowaną „Krajobraz po”. W Galerii Sztuki i w Galerii RING. Dzisiaj oprowadzała nas Pani Justyna – Szefowa Galerii. Mówiła o tym jak patrzy na sztukę – poprzez uczucia, które ona wywołuje. My też mówiliśmy o swoich uczuciach ale również o skojarzeniach. Najwięcej skojarzeń było z Momo. 🙂
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









