Spotkanie ze sztuką – Ziółka

To było cudowne spotkanie ze sztuką. Obejrzeliśmy całą wystawę zatytułowaną „Krajobraz po”. W Galerii Sztuki i w Galerii RING. Dzisiaj oprowadzała nas Pani Justyna – Szefowa Galerii. Mówiła o tym jak patrzy na sztukę – poprzez uczucia, które ona wywołuje. My też mówiliśmy o swoich uczuciach ale również o skojarzeniach. Najwięcej skojarzeń było z Momo. 🙂

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...