Zapowiada nam się bardzo pracowity tydzień. Zaczęliśmy od wizyt w bibliotekach. Średniaczki pierwszy raz odwiedziły Bibliotekę Muzyczną. Spotkały tam Panią Violę, która opowiedziała o bibliotece. Wiemy już co i jak można wypożyczyć, w tej jedynej – muzycznej bibliotece. Mogliśmy też pograć na różnych instrumentach, potańczyć i obejrzeć książki, których nie ma gdzie indziej.
Spotkanie z motylami
Pani Monika - mama Natalki - zrobiła nam dzisiaj niesamowitą niespodziankę. Przyniosła do "Mojej Bajki" motyle....









