Średniaczki były dzisiaj w Ekobibliotece na pierwszej lekcji przyrodniczej. Poznały pomieszczenia tej biblioteki, jej zasoby i rozmawiały o ekologii. Zaczęliśmy przygodę z przyrodą w tym bardzo ciekawym miejscu. Będziemy też zastanawiać się i uczyć jak chronić naszą Ziemię przed zniszczeniem.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









