Średniaki w Ekobibliotece

Średniaczki były dzisiaj w Ekobibliotece na pierwszej lekcji przyrodniczej. Poznały pomieszczenia tej biblioteki, jej zasoby i rozmawiały o ekologii. Zaczęliśmy przygodę z przyrodą w tym bardzo ciekawym miejscu. Będziemy też zastanawiać się i uczyć jak chronić naszą Ziemię przed zniszczeniem.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...