Starszaki w bibliotece

Dzisiaj było pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie w Bibliotece przy ul. Łukasińskiego. Pani przypomniała ogólne zasady korzystania z biblioteki, przeczytała nam książkę o Basi w bibliotece, były zabawy ruchowe inspirowane książką „Od stóp do głów”, dzieci wymyślały własne książki i rysowały do nich ilustracje.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...