Dzisiaj było pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie w Bibliotece przy ul. Łukasińskiego. Pani przypomniała ogólne zasady korzystania z biblioteki, przeczytała nam książkę o Basi w bibliotece, były zabawy ruchowe inspirowane książką „Od stóp do głów”, dzieci wymyślały własne książki i rysowały do nich ilustracje.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









