Wąż był wielką atrakcją ale święto swoje miał pluszowy miś. I dlatego ten dzień poświęciliśmy zabawom z misiami. Misie były artystycznie uwieczniane, dostawały prezenty, były leczone w przedszkolnym szpitalu i utulane do snu. Miło było patrzeć jak dzieci fajnie zaopiekowały się pluszakami.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









