Znowu mieliśmy niecodziennych gości. Tym razem były to dwie świnki morskie: Filip i Kuba. Przyniosła je mama Anetki – Iza. Opowiedziała nam o tym jak się opiekują zwierzątkami, jakie są ich potrzeby i ile radości dają swoim właścicielkom. Nam też było radośnie i miło gościć całą trójkę. Bardzo, bardzo dziękujemy. 🙂
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









