Świnki morskie

Znowu mieliśmy niecodziennych gości. Tym razem były to dwie świnki morskie: Filip i Kuba. Przyniosła je mama Anetki – Iza. Opowiedziała nam o tym jak się opiekują zwierzątkami, jakie są ich potrzeby i ile radości dają swoim właścicielkom. Nam też było radośnie i miło gościć całą trójkę. Bardzo, bardzo dziękujemy. 🙂

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...