„Tańce – wygibańce”

Wakacje w przedszkolu nie mogą być nudne. Dlatego staramy się uatrakcyjnić ten letni czas. Wczoraj był teatrzyk, a dzisiaj mieliśmy tańce z Panią Magdą. Większość się bawiła. Ja też nie mogłam się powstrzymać. 🙂 Za tydzień znowu spotkamy się z Panią Magdą. I tak przez cały lipiec.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...