Wakacje! Wakacje! Upał trudny do wytrzymania ale przecież coś robić trzeba. Dzieci nie lubią pustki, więc dzisiaj znowu przyszła do nas Pani Magda, żeby trochę z nami pobrykać. A potem schowaliśmy się do jeszcze chłodnego przedszkola.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









