Teatr Igraszka z Wałbrzycha to jeden z moich ulubionych teatrów dla dzieci. Ich profesjonalizm, przygotowanie scenografii, kukiełek, gra aktorska… zawsze wywołują we mnie podziw. Dzisiaj oglądaliśmy (na żywo) „Tygrysa Pietrka”. Powiem krótko: to była uczta teatralna. Brawo!
Spotkanie z motylami
Pani Monika - mama Natalki - zrobiła nam dzisiaj niesamowitą niespodziankę. Przyniosła do "Mojej Bajki" motyle....









