Kolejny raz przyjechał do nas rewelacyjny Teatr Igraszka. Tym razem ze sztuką o Tygrysku Pietrku. Śmialiśmy się do rozpuku śledząc przygody Pietrka. A jednocześnie podziwialiśmy kunszt aktorski, scenografię, doskonałe kukiełki i oprawę muzyczną. Oglądanie Teatru Igraszka to uczta teatralna. Bardzo dziękujemy.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









