Wtorek przyniósł kolejne świętowanie. Powodem były urodziny Agatki i na tym nie koniec w tym tygodniu. Średniaki zaśpiewały „Sto lat” – w różnych tonacjach. 😉 Było dużo radości i życzeń. Dużo dobrego Agatko! 🙂
Biblioteka – Nietoperze
Nietoperze zdążyły przed deszczem odwiedzić bibliotekę. Dzieci wysłuchały bajki o urodzinach u kociaków, a potem...









