Asia ostatni raz obchodziła urodziny w „Mojej Bajce”. Była bardzo podekscytowana i szczęśliwa. A my życzyliśmy Jej dużo ciekawych doświadczeń przyrodniczych (z jeżami i nie tylko) i wszystkiego co sobie wymarzy. Sto lat Asiu! P.s. Dzięki za pyszne babeczki!
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









