Drugi dzień czerwca zaczęliśmy (po rytmice oczywiście) świętowaniem urodzin Diany. Życzyliśmy Jej poznania ciekawych i fajnych ludzi w szkole, zdrówka i udanych wakacji. Sto lat Diano! P.s. Mamie dziękujemy za pyszne owoce. 🙂
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









