Po emocjach zamkowo – historycznych przyszedł czas na świętowanie. Okazją były urodziny Dominika. Oczywiście dostał od nas życzenia i prezenciki ale odwdzięczył się niesamowicie – lodami. Dziękujemy Mamo Dominika. 🙂 A Tobie Dominiku wszystkiego co najlepsze… no i 100 lat!
Spotkanie z motylami
Pani Monika - mama Natalki - zrobiła nam dzisiaj niesamowitą niespodziankę. Przyniosła do "Mojej Bajki" motyle....









