Eryk i Wiktor poznali się na porodówce. Czas przedszkolny spędzili w „Mojej Bajce”. A dzisiaj ostatni raz świętowali urodziny w przedszkolu. 🙁 Życzę Wam spełnienia marzeń i żeby w nowym rozdziale życia, jakim będzie szkoła, na Waszej drodze byli tylko mądrzy i dobrzy ludzie. 🙂
Biblioteka – Nietoperze
Nietoperze zdążyły przed deszczem odwiedzić bibliotekę. Dzieci wysłuchały bajki o urodzinach u kociaków, a potem...









