Już ostatni raz świętowaliśmy urodziny Feli. Było wesoło ale smuteczek gdzieś z tyłu głowy się pokazał. Tyle wspólnych, wspaniałych lat i trzeba będzie się rozstać. Życzę Ci Felu żebyś na swojej drodze życia – czy to będzie pod górkę czy z górki – spotykała tylko życzliwych ludzi.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









