Urodziny Felicji

Już ostatni raz świętowaliśmy urodziny Feli. Było wesoło ale smuteczek gdzieś z tyłu głowy się pokazał. Tyle wspólnych, wspaniałych lat i trzeba będzie się rozstać. Życzę Ci Felu żebyś na swojej drodze życia – czy to będzie pod górkę czy z górki – spotykała tylko życzliwych ludzi.

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...