Kolejny dzień – kolejne urodziny. Tym razem świętowały Ziółka razem z solenizantem Frankiem – ostatni raz w przedszkolu. Łezka w oku się kręci ale czasu nie zatrzymamy. Franiu, życzymy Ci wspaniałych wakacji, dużo ciekawych przygód i przeżyć, no i żeby w szkole było Ci co najmniej tak dobrze jak w „Mojej Bajce”.
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









