Po krótkiej przerwie wróciliśmy do przedszkola i zaczęliśmy od świętowania. Okazją były urodziny Helenki. Niestety – już ostatnie w „Mojej Bajce”. 🙁 Helenko życzę Ci dużo ciekawych podróży, dobrej zabawy i fajnych kolegów w szkole. Sto lat!
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









