Żabki miały swoje świętowanie, Wilki swoje. Okazją były podwójne urodziny – Zosi i Helenki. Uroczo dzisiaj wyglądałyście w tych niebieskich sukienkach. Życzę Wam samych słonecznych dni zarówno w przedszkolu, jak i poza nim. Fajnych kolegów i koleżanek. Dużo przygody i dobrej zabawy! No i miłego czytania. 🙂
Spotkanie z motylami
Pani Monika - mama Natalki - zrobiła nam dzisiaj niesamowitą niespodziankę. Przyniosła do "Mojej Bajki" motyle....









