Urodziny Kasi

Z wielką radością świętowaliśmy urodziny Kasi. Było dużo dobrych życzeń i dużo przytuleń. Trochę przykro, że to już ostatni raz w przedszkolu. 🙁 Życzę Ci żebyś miała dobrych kolegów, z którymi będzie Ci miło świętować następne urodziny. Życzę też pogody ducha i spełnienia marzeń. Sto lat Kasiu! 🙂