Urodziny Kingi są w sierpniu. Ale wtedy nas tu nie będzie. A od września Kinga „przenosi” się z przedszkola do szkoły. Dlatego świętowaliśmy już teraz a Tobie Kingo życzymy fajnych koleżanek i kolegów w szkole oraz samych dobrych dni!
Spotkanie z motylami
Pani Monika - mama Natalki - zrobiła nam dzisiaj niesamowitą niespodziankę. Przyniosła do "Mojej Bajki" motyle....









