Drugą solenizantką była Laurka. Za rok o tej porze będzie już w szkole dlatego mocno wszyscy Ją przytulaliśmy. Były życzenia: domku z ogródkiem, dużo ciekawych roślin, motylków i udanej zabawy z miłymi gośćmi. Wszystkiego najlepszego Laurko. 🙂
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









