Urodziny Laury

Drugą solenizantką była Laurka. Za rok o tej porze będzie już w szkole dlatego mocno wszyscy Ją przytulaliśmy. Były życzenia: domku z ogródkiem, dużo ciekawych roślin, motylków i udanej zabawy z miłymi gośćmi. Wszystkiego najlepszego Laurko. 🙂

teatr

Teatr A-kuku

"Kasia i Tomek budzą tajemniczego elfa" to tytuł dzisiejszej bajki. Bajka jest zupełnie nowa i myślę, że dzieciom...