Znowu przyszło nam świętować, już ostatni raz, urodziny w przedszkolu. Tym razem solenizantka to Lena. Wyszeptaliśmy Jej na uszko wszystkie, nasze skryte życzenia, a głośno śpiewaliśmy 100 lat! Życzę Ci dużo fajnych prezentów, przygód i wycieczek, a w szkole żeby było Ci dobrze jak w przedszkolu. 🙂
Spotkanie z motylami
Pani Monika - mama Natalki - zrobiła nam dzisiaj niesamowitą niespodziankę. Przyniosła do "Mojej Bajki" motyle....









