1 czerwca – Dzień Dziecka! A Wilki zaczęły świętowanie od urodzin Lenki. Wesoło było ale też trochę smutno – to już ostatni raz w przedszkolu Lenka spędza swoje urodziny. Życzę Ci żeby w szkole było Ci jeszcze lepiej niż w „Mojej Bajce”. I fajnych, nowych kolegów. Sto lat! 🙂
„Nowe przygody Plastusia”
Premiera naszego przedstawienia o nowych przygodach Plastusia za nami. Widziałam dużo stresu i tremy w dzieciach...









